BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Elektromechanik – naprawy i przewijanie silników elektrycznych

  • Data publikacji:
  • 09-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Dania
  • Stanowisko:
  • Elektromechanik

Zakres obowiązków:

  • Naprawa i przewijanie silników elektrycznych AC,DC i generatorów do 1,5-MW: silniki prądu przemiennego i stałego, generatory, serwomotory, silniki 2-biegowe, silniki pomp i wentylacyjne, silniki z hamulcem
  • Regeneracja silników 2-Hanstighed
  • Uzbrojenie do innego napięcia czy częstotliwości
  • Usługi elektromechaniczne

Wymagania:

  • Doświadczenie 1-2 lata na stanowisku elektromechanika
  • Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy już w styczniu 2024
  • Gotowość do podjęcia pracy długoterminowej
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1-B2
  • Prawo jazdy i auto na wyjazd będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę
  • Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy oraz składki emerytalne
  • Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu
  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
  • Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych
  • Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12,5%) oraz dodatki świąteczne
  • Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania i transportu na terenie Danii.

    APLIKUJ POD LINKIEM : https://apply.recman.no/job_post.php?id=371034&sub_id=921&path=zarabiajpl

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń