Firma zajmujący się energią słoneczną zatrudni pracownika na stanowisko :

Elektromonter SSWiN, PPOŻ

  • Data publikacji:
  • 23-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Lubartów
  • Wynagrodzenie:
  • 5000-8000 tys. brutto+ premia
  • Stanowisko:
  • Elektromonter

Elektromonter

Wynagrodzenie: 5000-8000zł brutto/miesiąc + diety + premia

Miejsce pracy: Baza Lubartów – praca w delegacjach- cała Polska

Zadania:
• Montaż i uruchamianie systemów telewizji przemysłowej, systemów sygnalizacji włamania i napadu SSWiN oraz systemów przeciwpożarowych,
• Inne czynności wynikające ze specyfikacji stanowiska pracy.

Wymagania:
• Uprawnienia SEP,
• Znajomość systemów SSWiN, telewizji przemysłowej oraz systemów przeciwpożarowych,
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
• Samodzielność,
• Umiejętność pracy w zespole.

Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z 3- miesięcznym okresem próbnym,
• Prywatna opieka medyczna,
• Premie, dodatki i diety za każdy wyjazd,
• Dofinansowanie karty MultiSport.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ELEKTROMONTER” – oddzwonię!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń