House of Jobs GmbH
Agencja pracy House of Jobs z siedzibą w Wolnzach obecnie dla swojego klienta, poszukuje pracownika na stanowisko:

Elektronik/ elektryk na utrzymaniu ruchu w koncernie samochodowym- 21,31€ b/h k/m

  • Data publikacji:
  • 15-05-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Landshut
  • Wynagrodzenie:
  • 20,1 EUR b/h
  • Stanowisko:
  • Elektronik

ELEKTRONIK/ ELEKTRYK NA UTRZYMANIU RUCHU

Miejsce pracy: Landshut, Niemcy

PRACODAWCA OCZEKUJE:

  • Dobrej znajomości języka niemieckiego
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • Długoletniego doświadczenia jako pracownik utrzymania ruchu
  • Znajomości sterowników SPS S7/TIA, a także wiedzy z zakresu robotyki- KUKA/ABB
  • Znajomości zagadnień związanych z pneumatyką i hydrauliką
  • Doświadczenia w zakresie techniki pomiarowej- technologia sterowania, kontroli i napędu
  • Dobrej znajomości pakietu Office
  • Podstawowej znajomości oprogramowania SAP

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • Samodzielna obsługa, konserwacja i optymalizacja zautomatyzowanych maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Ocena i naprawa pojawiających się usterek
  • Optymalizowanie maszyn dla uzyskania zwiększonej wydajności
  • Czynny udział w polepszaniu procesu produkcyjnego

CO OFERUJEMY?

  • Pracę w renomowanym koncernie samochodowym o ugruntowanej pozycji na rynku i długoterminowe zatrudnienie
  • Niemiecką umowę o pracę, z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
  • Stawkę początkową w wysokości 20.10€ brutto/h, po trzech miesiącach 21.31€ b/h- ERA5+ dodatki zmianowe
  • 3-zmianowy system pracy włączając weekendy

Brzmi ciekawie? W takim razie aplikuj już teraz- wszystkie szczegóły omówimy telefonicznie pod numerem
+48 722 004 929
Możesz także wysłać Swoje CV na adres: info-polen@houseofjobs.de