J & G Human Resources LTD.
Agencja J&G Human Resources LTD specjalizująca się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia pracy na terenie państw członkowskich Unii Europejskiej. Obecnie poszukujemy specjalistów na stanowisko:

Elektryk

  • Data publikacji:
  • 04-08-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Kolonia

Numer referencyjny: DE/EL/0317/ZAR

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac budowlanych
  • rozkładanie kabli, przewodów i systemów instalacyjnych
  • montaż przełączników i gniazdek

Wymagania:

  • dokładność, dobra organizacja pracy
  • dodatkowym atutem będzie ukończona szkoła w zawodzie Elektryka
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Pracodawca gwarantuje:

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • miłą atmosfera w pracy oraz ciekawe zadania
  • możliwość pracy w systemie nadgodzinowym
  • wynagrodzenie na poziomie 11€ brutto za godzinę
  • dzienną dietę (diety dzienne nie podlegają opodatkowaniu) w wysokości 40€

 Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: a.kielb@jg-hr.co.uk