HR International

Elektryk

  • Data publikacji:
  • 29-06-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Elektryk

Obecnie dla naszego klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko Elektryka. Klient prowadzi firmę świadczącą usługi z zakresy rozbudowy oraz wykończenia wnętrz.

Zakończenie projektu: do końca roku 2020r z możliwością przedłużenia
Miejscowość: 70599 Stuttgart, Niemcy

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
• bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
• możliwość długotrwałej współpracy
• wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych
• opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Obowiązki:
• frezowanie otworów w ścianach
• montowanie puszek i gniazdek w ścianach
• montowanie tras elektrycznych
• zaplanowanie instalacji elektrycznej w surowym mieszkaniu -zaplanowanie i ułożenie kabli, założenie skrzynki rozdzielczej.

Wymagania:
• doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka
• uprawnienia SEP Informacja o przetwarzaniu danych osobowych W związku z przesłaniem nam danych osobowych w celach rekrutacyjnych informujemy, że: 1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR INTERNATIONAL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą przy ul. Jana Pawła II 180, 31-982 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000229590, NIP: 6762287575, REGON: 120011500 2) Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych i będą przechowywane do czasu otrzymania żądania ich usunięcia. 3) Dane osobowe mogą być przekazane do podmiotów zewnętrznych świadczących Administratorowi usługi kadrowe i rachunkowe a także potencjalnym pracodawcom-użytkownikom oraz kontrahentom Administratora, do których może Pani/Pan być delegowana/y. 4) Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres aleksander.kopanczyk@hrinternational.pl z dopiskiem "elektryk".