Karolina Pietrowska
Dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej z branży FMCG o ugruntowanej pozycji na rynku , poszukujemy Kandydata na stanowisko: Elektryk/Automatyk w dziale utrzymania ruchu Nr ref. AUR/12/DPM

Elektryk/Automatyk UR

  • Data publikacji:
  • 07-02-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław
  • Stanowisko:
  • Automatyk

Zakres obowiązków:

  • dokonywanie przeglądów i napraw oraz konserwacji napędów elektrycznych oraz układów pomiarowych wykorzystywanych na działach produkcyjnych
  • dokonywanie przeglądów i napraw układów sterowania i regulacji instalacji, wentylacji, klimatyzacji,
  • dozór i kontrola nad pracą urządzeń  energetycznych,
  • rzetelne u samodzielne wypełnianie dokumentacji systemowej.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu elektrycznym, elektronicznym
  • lub pokrewnym
  • uprawnienia SEP E1 do 1 kV,
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w branży spożywczej
  • lub farmaceutycznej,
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę /pełny etat
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie zasadnicze + premia)