Gabriela Rzemień
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Elektryk budowlany

Elektryk budowlany

Elektryk
Miejsce pracy: 33178 Borchen-Etteln, Niemcy

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko Elektryk budowlany na terenie Niemiec.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie + comiesięczne dodatki,
• bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia,
• możliwość długotrwałej współpracy,
• wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych,
• opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Obowiązki:
• frezowanie otworów w ścianach,
• montowanie puszek i gniazdek w ścianach,
• montowanie tras elektrycznych

Wymagania:
• doświadczenie w pracy przy surowej instalacji,
• dokładność,
• zmysł techniczny
• mile widziana znajomość j. niemieckiego,
• mile widziane prawo jazdy kat. B,

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego +48 572 057 775