ABC Work
ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych austriackich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Elektryk budowlany Poszukujemy osób z całej Polski. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Elektryk budowlany – Austria (2500€ netto/ 168h.)

  • Data publikacji:
  • 18-06-2021
  • Miejsce Pracy:
  • 6020 Innsbruck, Austria
  • Stanowisko:
  • Elektryk Budowlany

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (2500€ netto / 168h.)
  • austriacka umowa o pracę na dłuższy okres
  • nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
  • 13 i 14 pensja
  • nieopodatkowany dodatek do zakwaterowania 15€ lub opłacone zakwaterowanie
  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata
  • premie za polecenie kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych na dużych placach budowy
  • Instalacja gniazdek, włączników światła, wyłączników i bezpieczników
  • Układanie kanałów kablowych i wykonywanie otworów w ścianach
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych
  • Praca ze schematami obwodów elektrycznych
  • Praca na dużych budowach w rejonie Innsbrucka, Austria

Wymagania:

  • Doświadczenie na ww. stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Własny samochód dostępny na wyjazd
  • Odpowiedzialność, dokładność
  • Motywacja do pracy

Prosimy o wysłanie CV na adres: info@abcwork.eu

Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym"