DOMIS Sp. z o.o
W zwięzku z dynamicznym rozwojem naszej firmy-MIKA S.p z o.o. poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK instalacji niskonapięciowych

  • Data publikacji:
  • 03-01-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław

Praca od zaraz! Bezterminowo!

Opis stanowiska:
- montaż instalacji elektrycznych (niskonapięciowych)
- instalacja domofonów, kablówki, internetu, telefonu

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych
- odpowiedzialności za powierzone zadania
- dyspozycyjności i zaangażowania
- wykształcenie techniczne elektroniczne mile widziane

Oferujemy:
- Zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV w języku polskim na mail <robota@metalgrop.pl> lup dzwonić na numer(+48730 008 742)

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami