Pro Personalservice GmbH
Poszukujemy niemiecko-języcznych pracownikόw na budowy na terenie NRW

Elektryk (m/w/d) Dortmund i okolice

  • Data publikacji:
  • 19-10-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Dortmund, Niemcy
  • Stanowisko:
  • Elektryk

Firma Pro Personalservice GmbH z siedzibą w Dortmund, w zachodnich Niemczech działa na rynku od 2003 roku. Wyróżniamy się profesjonalnym podejściem zarówno do klientów jak i naszych pracowników. Nasze zlecenia są długoterminowe, dobrane do potrzeb klienta i umiejętności pracownika.

Działamy w sektorze budowlanym.

Opis stanowiska:

  • montaż i naprawa instalacji elektrycznych;
  • obsługa narzędzi kontrolno-pomiarowych;
  • okablowanie szaf sterowniczych;
  • okablowanie klimatyzatorów przemysłowych;
  • projektowanie sieci elektrycznych.

Wymagania:

  • dokumenty potwierdzające zawód, możliwość pracy w branży świadectwa szkolne, uprawnienia zawodowe, kursy itp.;
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny);
  • doświadczenie w pracy na dużych obiektach i z różnorodnymi sposobami łączenia instalacji;
  • montaż oraz okablowywanie skrzynek rozdzielnych;
  • samodzielna praca z rysunkiem technicznym;
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach w regionie NRW;
  • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia;
  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym;
  • ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek;
  • zapewniamy zwrot kosztów dojazdu do pracy, niezbędne narzędzia i wyposażenie oraz ubiór roboczy.
  • wynagrodzenie + dieta