Od początku 2024 roku poszukujemy pracowników kontraktowych na stanowisko:

Elektryk na kontrakcie - Belgia

Elektryk

Praca od 08.01.2024 dla elektryków przy apartamentach w Belgii!

Wymagania:
• czytanie planów
• samodzielne wykonywanie pracy zgodnie z projektem
• doświadczenie w pracach elektrycznych na projektach deweloperskich
• posiadanie lub chęć założenia działalności gospodarczej
• znajomość języka angielskiego – mile widziana
• prawo jazdy – mile widziane

Obowiązki:
• zakładane od podstaw instalacji elektrycznej w obiektach mieszkalnych, bruzdowanie.

Oferujemy:
• pomoc w zakwaterowaniu na miejscu,
• kierownictwo komunikujące się w języku polskim,
• długoterminowe kontrakty,
• opieka polskiego koordynatora,
• terminowe płatności,
• stabilne zatrudnienie,
• możliwość rekrutacji online,
• wysokie wynagrodzenie.

Zapraszam do kontaktu po więcej informacji pod numerem telefonu +48 797 907 910.
Agencja zatrudnienia Euworkpower o numerze ewidencyjnym 21957
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV poprzez serwis.
Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji. Administrator danych jest Euworkpower Sp. z o.o

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń