Elektryk Norwegia

  • Data publikacji:
  • 13-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Norwegia
  • Stanowisko:
  • Elektryk

Miejsce pracy: Trondheim
Długotrwała umowa na warunkach norweskich
Godziny pracy do 60 tygodniowo

obowiązki
montaż instalacji elektrycznych, praca na budowie

Wymagania:

  •  znajomość języka angielskiego
  •  doświadczenie na stanowisku elektryka w Norwegii

Oferujemy:
norweska umowa i pełne świadczenia socjalne.
wynagrodzenie  od 280 (NOK) za godzinę Brutto - zależnie od doświadczenia
Pracodawca Zagraniczny zapewnia bezpłatne zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv po angielsku na adres mailowy:     office@eastgaterecruitment.com

W temat wiadomości prosimy wpisać: Elektryk Norwegia

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń