Szukamy kandydatów z doświadczeniem jako Elektryk przemysłowy. Miejsce Pracy: Włochy

Elektryk przemysłowy – Praca od zaraz!

  • Data publikacji:
  • 25-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Włochy, Ostiglia
  • Stanowisko:
  • Elektryk

Elektryk przemysłowy

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Elektryk Przemysłowy do pracy w Włochy. Jako Elektryk Przemysłowy będziesz odpowiedzialny za montaż tras kablowych, układanie kabli zgodnie z schematem, podłączanie kabli do rozdzielnic, szaf sterowniczych i urządzeń elektrycznych, a także przeprowadzanie prób i pomiarów elektrycznych.

Co mamy do zaoferowania?

  • Umowę o pracę.
  • Dla chętnych! Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego NNW
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Odzież roboczą i narzędzia oraz darmowe zakwaterowanie
  • Możliwość długofalowej współpracy, rozpoczęcia pracy od zaraz
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Transport zorganizowany i opłacany przez firmę
  • Wymagania:

    • Odpowiednie wykształcenie.
    • Praktyczne doświadczenie na tym stanowisku (min. 2 lata)
    • Chęć do pracy i rozwijania umiejętności zawodowych.

    Jak aplikować: Jeśli jesteś gotowy do podjęcia wyzwania i spełniasz nasze wymagania, aplikuj do nas już teraz! Wyślij swoje CV na adres k.przybylska@grupa590.pl

    Kontakt telefoniczny: +48 512 454 590

    Czekamy na Twoje zgłoszenie.

    Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

    • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
    • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
    • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
    • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń