KLAVER Sp. z o.o.
ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY – PRACA W BELGII

Jesteś elektrykiem przemysłowym i szukasz pracy w Belgii ? Świetnie trafiłeś! Zapoznaj się z ofertą poniżej

Zakres obowiązków:

  • wszelkie prace montażowe i okablowanie
  • łączysz tablice rozdzielcze i urządzenia/oprzyrządowania
  • uruchamianie instalacji i testowanie jej wspólnie z kierownikiem projektu
  • wykrywanie usterek

Wymagania:

  • wymagane minimum 2 letnie doświadczenie w zawodzie
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole
  • posiadanie certyfikatu BA4

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wypłaty w systemie tygodniowym
  • pokoje jednoosobowe, Internet w cenie w każdym mieszkaniu
  • zwrot za przyjazd do Belgii na podstawie rachunku za paliwo/bilet po przepracowanych 6 tygodniach (max 150€)

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :

Kamila +48 570 901 414

Dominika +48 570 901 033

Daria +48 577 901 944