Elektryk - SEP 1KV

  • Data publikacji:
  • 02-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
  • Wynagrodzenie:
  • 4,000-5,000 netto PLN
  • Stanowisko:
  • Elektryk

Zakres obowiązków

    • Główną rolą będzie praca przy montażu instalacji elektrycznej i oświetlenia stoisk targowych, głównie na produkcji (montaż / demontaż)
    • Praca na terenie Poznania, również wyjazdy na Targi.
    • Pomoc montażu / demontażu

Wymagania

    • Prawo jazdy kat. B
    • Uprawnienia SEP 1kV
    • Znajomość języka polskiego - podstawowa.
    • Mile widziana znajomość angielskiego (Dla wyjazdów na terenie UE i UK)
    • Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Oferujemy

    • Praca od zaraz! Szukamy wielu kandydatów.
    • Pełen etat od 7:00 do 15:00 z możliwością wyjazdów na terenie całej UE i UK (dodatkowo płatne).
    • Zapewniamy wsparcie w kwestiach zakwaterowania.
    • Po okresie próbnym możliwość przejścia na Umowe o prace.

Naszym klientem jest jedna w wiodących firm w branży targowej.

Do zobaczenia!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Aplikując, Wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).