Frista HRM
Poszukujemy do Zakładu przetwórstwa drobiowego w Niemczech/ Bawarii , 84539 Ampfing

Elektryk utrzymania ruchu/ elektronik techniki zakładowej (Niemcy)

  • Data publikacji:
  • 30-03-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, 84539 Ampfing
  • Wynagrodzenie:
  • 2800 euro brutto miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Elektronik

Poszukujemy pilnie na stanowisko elektryk utrzymania ruchu / elektronik techniki zakladowej

w przedsiębiorstwie produkującym wyroby drobiowe w Niemczech, w Bawarii, Ampfing

Zadania na stanowisku

przeprowadzanie konserwacji urządzeń elektrycznych w zakładzie produkcyjnym oraz na urządzeniach w budynku oraz wykonywanie napraw, nanoszenie zmian w systemach sterowania.

Montaż i uruchomienie nowych urządzeń i instalacji.

Wymagania:

posiadanie stosownego wyksztalcenia jako elektronik techniki zakladowej  lub pokrewnego

znajomość technologii sterowania i regulacji,

znajomość programowalnych sterowników logicznych ( Siemens S5 i S7 )

doświadczenie w technologii cyfrowej i analogowej oraz w konserwacji

dokładność, precyzja, rzetelność

Gotowość do pracy zmianowej i w nadgodzinach

Konieczna znajomość  języka niemieckiego!

Pracodawca oferuje

Umowa o pracę na warunkach niemieckich, z pełnym ubezpieczeniem i prawem do urlopu.

Wynagrodzenie 2800 euro brutto miesięcznie. Umowa na okres roku z możliwością przełużenia.

Odzież robocza

Praca zmianowa.

Możliwość nadgodzin i godzin nocnych.

Praca od zaraz !!!

 Zainteresowanych prosimy o przeslanie CV lub kontakt telefoniczny +48 735 209 075

 Odpowiemy na każde zglosznie