Flexcraft

Firma Flexcraft obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Orderpicker na magazynie spożywczym- 11,63 euro brutto plus dodatki

  • Data publikacji:
  • 29-04-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Operator

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

KRAZ 273

Szukasz stabilnej, dobrej pracy? Z pewnymi godzinami? Aplikuj już dziś!

Firma Flexcraft obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Orderpicker na magazynie spożywczym- 11,63 euro brutto plus dodatki

Miejsce pracy: Alkmaar

Zakres obowiązków:

  • zbieranie zamówień w systemie voice-pick lub transito with colours,
  • przygotowywanie towarów do wysyłki.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego,
  • chęć do nauki liczebników w języku holenderskim,
  • motywacja do pracy,
  • mile widziane prawo jazdy- ale nie wymagane!

Oferujemy:

  • atrakcyjne stawki godzinowe (11.63 euro plus dodatki),
  • możliwość pracy nawet 6 dni w tygodniu,
  • transport do Holandii sprawdzonym przewoźnikiem,
  • pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia,
  • zakwaterowanie zgodne z normą SNF, w pokojach dwu lub jednoosobowych z dostępem do wifi,
  • dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy),
  • różnego rodzaju dodatki: dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO),
  • atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z przepisami prawa holenderskiego (dodatki za pracę zmianową, w nadgodzinach, dni wolne itp.).

Zapraszamy do współpracy. Dysponujemy wieloma ofertami pracy
(szklarnie, magazyny, produkcja).