Poszukujemy osoby na stanowisko:

Fizjoterapeuta

  • Data publikacji:
  • 08-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy/Berlin
  • Wynagrodzenie:
  • 10000 zł - 15000 zł brutto
  • Stanowisko:
  • Fizjoterapeuta
Zakres obowiązków:

- Diagnozowanie i leczenie pacjentów z problemami ortopedycznymi, neurologicznymi i innymi
- Opracowywanie i realizacja planów leczenia fizjoterapeutycznego
- Prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów
- Współpraca z innymi specjalistami, takimi jak lekarze, pielęgniarki i terapeuci zajęciowi

Wymagania:
- Gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec
- Prawo do wykonywania zawodu fizjoterapeuty
- Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy jako fizjoterapeuta
- Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu dobrym/biegłym
- Umiejętność obsługi komputera i oprogramowania medycznego
- Zdolność do pracy w zespole i pod presją czasu
- Samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na warunkach niemieckich
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Przyjazną i wspierającą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail.

Czekamy na Twoją aplikację!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń