Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko FIZJOTERAPEUTA

Fizjoterapeuta / Koblenz Koblencja Praca Niemcy

  • Data publikacji:
  • 14-03-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Koblenz, Koblencja, Niemcy
  • Stanowisko:
  • Fizjoterapeuta

Na zlecenie naszego klienta z Koblencji poszukujemy FIZJOTERAPEUTY.

Koblenz jest to przepiękne, malownicze i bardzo nowoczesne miasto położone w zachodniej części Niemiec. Uznawane jest za najstarsze miasto Niemiec, położone u zbiegu rzek Mozela i Ren. Miasto założyli już starożytni Rzymianie. Możemy tu znaleźć wiele ciekawych miejsc i zabytków. Zarówno miłośnicy miasteczkowego zgiełku jak i ulubieńcy natury znajdą tutaj miejsce dla siebie :)

UMOWA BEZPOŚREDNIO Z FIRMĄ W KOBLENZ

PRACA W PRYWATNYM GABINECIE

NIE wymagamy nostryfikacji dyplomu -  wymagany certyfikat ( nostryfikację pracodawca pomaga wyrobić już na miejscu)

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ : - )

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie i obsługa sprzętu wykorzystywanego w rehabilitacji
  • Dbanie o higienę stanowisk zabiegowych
  • Przeprowadzenie wywiadu z pacjentem i koniecznych badań w celu określenia wszelkich przeciwwskazań, i na tej podstawie dobrać najodpowiedniejszy zestaw ćwiczeń
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej pacjenta
  • Wykonywanie masaży leczniczych
  • Organizowanie ćwiczeń ogólnousprawniających
Wymagania:
  • Komunikatywny język niemiecki A2/B1
  • Doświadczenie zawodowe
  • Ukończone odpowiednie kursy i szkolenia - certyfikat
Nasz klient oferuje:
  • Niemiecką umowę o pracę bezpośrednio z firmą,
  • Pełny pakiet świadczeń socjalnych,
  • Wynagrodzenie Netto od 1800€/1900€ miesięcznie
  • Stałe zatrudnienie,
  • Możliwość wyrabiania nadgodzin,
  • Nadgodziny płatne dodatkowo 25%
  • Premię świąteczną,
  • Dodatek urlopowy.

Pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania.

CV prosimy przesłać na adres e-mail:    cv@sternjob.com    w tytule napisać  " FIZJOTERAPEUTA " .

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).