Floor Manager - FO Gliwice - Full Time (f/m/d)

  • Data publikacji:
  • 05-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Gliwice, ul. Rybnicka 205
  • Stanowisko:
  • Kierownik Sklepu
Opis Stanowiska

Cześć, to pierwszy krok w Twojej podróży adidas. Od ponad 70 lat tworzymy najlepszy sprzęt sportowy i inspirujemy miliony ludzi do zmiany swojego życia poprzez sport. Naszą podstawową wartością są ludzie. adidas to zespół optymistów. Prowadzimy aktywny tryb życia, tworząc innowacje równoważące sport i naturę, patrząc na świat bez granic i uprzedzeń oraz inspirując do zmian w naszych klientach. Sklepy detaliczne są pierwszym punktem kontaktu z naszymi konsumentami i sercem marki adidas. Chcesz wziąć udział w tej przejażdżce? Dołącz do nas już teraz!

OFERUJEMY:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i nagrody (bonusy, program poleceń itp.).
  • Bezpłatne zestawy mundurów dwa razy w roku.
  • Rabat na produkty adidas online i we wszystkich sklepach własnych.

PRACOWNICY DOCENIAJĄ W NAS:

  • Wspierający zespół, który towarzyszy Ci przez cały proces w firmie i inspiruje do podejmowania nowych wyzwań.
  • Kariera bez granic: możliwość rozwoju w handlu detalicznym, biurze i centrum dystrybucyjnym.
  • Możliwości rozwoju: bezpłatne szkolenia z zakresu produktów, usług, procesów i programów efektywności osobistej.
  • Nowoczesne otoczenie z najwyższymi standardami handlu detalicznego i najlepszymi technologiami.
  • Przyjęcie kultury różnorodności, równości i integracji.
  • Innowacje, które zapoczątkują nową erę sportu w równowadze z naturą.

CENIMY W NASZYCH PRACOWNIKACH:

  • 12+ miesięcy doświadczenia zawodowego w środowisku detalicznym skoncentrowanym na kliencie sportowym/modowym i handlu detalicznym z zaawansowanym doświadczeniem w sprzedaży i wszechstronnym zrozumieniem produktów, handlu detalicznego i branży.
  • Kierowanie zespołem i obsługa klienta.
  • Podstawowe informacje o KPI.
  • Silne umiejętności analityczne.
  • Silne umiejętności szkoleniowe.
  • Wygodne prowadzenie rozmów zwrotnych.
  • Planowanie składu zespołu.
  • Wiedza o produkcie.
  • Dobra znajomość języka angielskiego/rozumienie go.
  • Profesjonalna obsługa trudnych sytuacji interpersonalnych w zespole sklepu.
  • Zrozumienie potrzeb sklepu i podjęcie odpowiednich działań.

TWOJE DZIAŁANIA:

  • Dawanie przykładu i coaching, koordynowanie hali produkcyjnej i zapewnianie ciągłego rozwoju zespołu w sklepie.
  • Zwiększaj sprzedaż w sklepie wraz z zespołem, aby osiągnąć wyznaczony cel, zapewniając doskonałą obsługę klienta.
  • Upewnij się, że sklep jest zawsze zgodny ze standardami marki, w tym standardami Visual Merchandisingu, uzupełniania zapasów i obsługi klienta, aby zapewnić konsumentowi najlepsze wrażenia z zakupów.

Zaaplikuj używając linka do naszego systemu: https://olivia.eu1.paradox.ai/co/Adidas/Job?job_id=P22-162231-3&language_code=pl

#WePowerPossible

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń