Talent Place

Front-End Developer

  • Data publikacji:
  • 27-07-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław
  • Stanowisko:
  • Programista

Dla naszego klienta, wiodącej firmy na rynku europejskim w branżach spedycja, logistyka i transport, poszukujemy Front-end Software Developera z ugruntowaną wiedzą i doświadczeniem w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem Typescript lub JavaScript oraz znajomością Reacta.

Opis stanowiska:

  • Rozwijanie aplikacji webowych
  • Dbanie o jakość kodu
  • Analiza i ewaluacja trendów w programowaniu
  • Projektowanie i realizacja cyfrowych prototypów z zastosowaniem nowych technologii
  • Współpraca z zespołem Research i Development (Niemcy)

Wymagania:

  • 3+ lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem Typescript/JavaScript
  • Bardzo dobra znajomość React
  • Znajomość metodologii Agile (Scrum, Kanban, DevOps, CI/CD)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Proaktywność i niezależność
  • Otwartość, gotowość do pracy zespołowej

Mile widziane:

  • Znajomość Java, Spring/Spring Boot oraz Docker

Oferujemy:

  • 47 dni pracy zdalnej
  • Karnet lunchowy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość przyjścia z dzieckiem do pracy
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)