Inspatium
Fundacja InSpatium poszukuje pracowników na stanowisko

Grafik

  • Data publikacji:
  • 10-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Zdalnie
  • Wynagrodzenie:
  • 4242.00
  • Stanowisko:
  • Grafik

Dla naszego Klienta firmy Talex SA poszukujemy pracownika na stanowisko:

Grafik

Talex SA o sobie: to firma informatyczna założona 9 kwietnia 1989 roku. Od ponad 30 lat realizujemy multidyscyplinarne projekty IT dla wymagających klientów z wielu branż, w tym e-commerce, automotive oraz sektora finansowego. Na początku swojej działalności skupialiśmy się głównie na usługach serwisowych. Dużą część realizacji stanowiły rollouty, czyli masowe, jednoczesne wymiany sprzętu IT oraz oprogramowania wewnątrz firmy klienta. Świadczymy także usługi obejmujące Outsourcing IT i Software Development.  Zatrudniamy niemal 300 pracowników o różnych specjalizacjach. Centrala firmy Talex SA oraz pierwszy obiekt Data Center mieszczą się w Poznaniu. Drugi obiekt  oraz biuro znajdują się we Wrocławiu. Bardzo istotne jest również nasze centrum logistyczno-magazynowe w Warszawie oraz sieć punktów serwisowych, rozmieszczonych na terenie całego kraju. Dzięki nim jesteśmy w stanie możliwie szybko dotrzeć do klienta i udzielić mu wsparcia on-site.

Ofertę pracy kierujemy do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób, które swoimi umiejętnościami i doświadczeniem zasilą zespół naszego Klienta. Jeśli jesteś osobą, która posiada doświadczenie na stanowisku Grafika. Jesteś  kreatywny i nieszablonowy, posiadasz umiejętności projektowania, pasję do tworzenia estetycznych rozwiązań wizualnych  - Aplikuj, nie czekaj!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Projektowanie graficzne zgodne z zapotrzebowaniem pracodawcy

  • Projektowanie grafik pod social media

  • Tworzenie ofert handlowych

  • Tworzenie materiałów reklamowych.

POSZUKIWANE KOMPETENCJE
  • Podstawowa znajomość obsługi programu Adobe Ilustrator lub Figma

  • Podstawowa znajomość zasad projektowania, kompozycji i pracy z kolorem.

  • Podstawowa znajomość zasad grafiki komputerowej

  • Zmysł artystyczny i poczucie estetyki

  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów

  • Komunikatywność oraz chęć do nauki i stałego rozwijania swoich kompetencji

  • Sprawna obsługa komputera i łatwość w wyszukiwaniu potrzebnych materiałów w internecie.

OFERUJEMY
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Indywidualne szkolenia

  • Miłą, koleżeńską atmosferę

  • Pracę w zgranym zespole

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • Wynagrodzenie 4242 brutto.

UWAGA !

 Po złożeniu aplikacji do wybranych kandydatów zostanie wysłany mail z prośbą o przesłanie portfolio lub wykonanie prostej grafiki o dowolnej tematyce.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń