Galitsyna Art Group sp. z o.o.
Galitsyna Art Group – jesteśmy firmą dostarczającą Pokazy Sztuk Wizualnych na eventy firmowe i prywatne. Organizujemy również spektakle rodzinne oraz koncerty w całej Polsce. W związku z rozwojem firmy poszukujemy ambitnego, dynamicznego i mającego codziennie dużo nowych pomysłów handlowca na rynek Niemiecki

Handlowiec na rynek Niemiecki

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej we wszystkich kanałach firmy;
  • Kontakty z klientami, agencjami po stronie niemieckie;
  • Bieżące analizowanie wskaźników oraz skuteczności prowadzonych działań;
  • Redagowanie tekstów marketingowych w języku niemieckim;
  • Prowadzenie mediów społecznościowych w języku niemieckim;
  • Aktywne i kreatywne szukanie pomysłów na nowe działania sprzedażowe i promocyjne na terenie Niemiec

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego – bardzo dobra;
  • Znajomość rynku niemieckiego – bardzo dobra;
  • Silna motywacja i zadaniowe podejście, nastawienie na realizację konkretnych celów;
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy;
  • Pożądane cechy: Myślenie kreatywne, inicjatywa w działaniu, orientacja na cel;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność koordynowania wielu projektów jednocześnie;
  • Umiejętność redagowania informacji, tzw. „lekkie pióro” w języku niemieckim;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Wysoka kultura osobista i uczciwość;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • Przyjazną atmosferę oraz ciekawą pracę w  firmie;
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności;
  • Niezbędne narzędzia pracy, komputer, telefon;
  • Aktywne uczestniczenie w rozwoju marki