KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Poszukujemy pracowników chętnych do pracy przy produkcji bukietów na Dzień Matki:

HOLANDIA Praca przy bukietach na 1 do 3 tygodni

  • Data publikacji:
  • 16-04-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Aalsmeer
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Netherlands, Aalsmeer

Poszukujemy pracowników chętnych do pracy przy produkcji bukietów na Dzień Matki
Praca w Holandii na okres 1-3 tygodni
Wyjazd 28 Kwietnia 2021 – powrót pod koniec Maja

Obowiązki
- pakowanie / sortowanie kwiatów
- bukiety ręczne
- bukiety bandowe
- oraz inne prace przy kwiatach zlecone przez pracodawcę

Wymagania

  •  zaangażowanie w powierzone obowiązki
  •  motywacja do pracy
  •  mile widziane doświadczenie
  •  nie wymagamy znajomości języka obcego

Oferujemy

  •  atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym na imienne konto pracownika
  •  opiekę polskiego koordynatora
  •  zakwaterowanie oraz transport do pracy

Po szczegółowe informacje zadzwoń do nas lub napisz
Malwina: +48 731 901 913  /  e-mail: job2@klaverteam.com
Dominika +48 570 901 033  /  e-mail: job@klaverteam.com
Zorganizujemy Ci transport z Polski do Holandii !

Jesteśmy pewną i zaufaną firmą pośrednictwa pracy

Pomogliśmy już wielu osobom poszukującym legalnej pracy za granicą

Klaver Sp.z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa , certyfikat KRAZ 18450.