HR International

Hotel- pokojówka i pomoc kuchenna

  • Data publikacji:
  • 24-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, 78194 Immendingen-Hattingen
  • Wynagrodzenie:
  • 9000 brutto/mies
  • Stanowisko:
  • Pokojówka

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy pokojówek i pomocy kuchennej.

Szczegóły:
Rozpoczęcie projektu: od zaraz
Zakończenie projektu: długoterminowe zatrudnienie
Miejsce: Hattingen, okolice Jeziora Bodeńskiego, Niemcy

Wymagania:
- doświadczenie w branży
- pomoc kuchenna musi znać j. angielski lub niemiecki w stopniu podstawowy

Obowiązki:
pokojówka: sprzątanie pokoi, sprzątanie części wspólnych
pomoc kuchenna: mycie, krojenie owoców warzyw, mięsa, pomoc przy przyrządzaniu dań, sprzątanie kuchni.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- darmowe zakwaterowanie w Hotelu wyposażone wraz z darmowym WIFI
- ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
- wsparcie polskiego Koordynatora przez cały okres trwania projektu.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu 504 293 615