APV EU

HYDRAULIK - 12-14 eur netto/h

  • Data publikacji:
  • 21-04-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Francja
  • Wynagrodzenie:
  • 12-14 euro netto/h
  • Stanowisko:
  • Hydraulik

APV.EU (KRAZ 24145) – agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim poszukuje obecnie dla swojego francuskiego Klienta kandydatów na stanowisko:

HYDRAULIK/ MONTER INSTALACJI SANITARNEJ

OPIS STANOWISKA:
- montaż instalacji wodnych, kanalizacyjnych, grzewczych, biały montaż
- praca z rysunkiem technicznym

OFERUJEMY:
- wynagrodzenie od 12-14 eur netto/h.
- stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę
- możliwość pobierania zaliczek po przepracowanym tygodniu
- wynagrodzenia do 10 dnia każdego miesiąca
- zorganizowane i opłacone mieszkanie
- narzędzia do pracy oraz odzież ochronną
- bezpłatny transport początek/koniec kontraktu i auto do dyspozycji na miejscu
- zdalną opiekę koordynatora przez cały okres kontraktu
- dodatkowe 100 euro za polecenie nowego pracownika (po przepracowaniu przez tą osobę 1 m-ca)

WYMAGANIA:
- doświadczenie na stanowisku hydraulika - min. 2 lata
- umiejętność czytania planów
- mile widziane doświadczenie przy lutowaniu miedzi na twardo i miękko
- mile widziana znajomość języków obcych

Administratorem danych jest APV.EU z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.