team classic
Wraz z dynamicznym rozwojem naszej Firmy poszukujemy pracowników na stanowisko Hydraulik/ Monter instalacji sanitarnych

Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych

  • Data publikacji:
  • 20-04-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Dresden, Berlin, Stuttgart, Erfurt, Norymberga
  • Wynagrodzenie:
  • 2300-3000 euro brutto/mies.
  • Stanowisko:
  • Hydraulik

Dla naszych Klientów w Niemczech poszukujemy od zaraz wykwalifikowanych hydraulików na budowie przy montażu instalacji sanitarnych i urządzeń zgodnie z rysunkiem technicznym.

Doświadczony HYDRAULIK potrzebny od ZARAZ!!!

Opis stanowiska:

Montaż instalacji sanitarnych i centralnego ogrzewania

Montaż instalacji miedzianych

Naprawa instalacji wodnych

Biały montaż

Praca z rysunkiem technicznym

Montaż instalacji rurociągowej (układanie, spawanie, uszczelnianie rur, montaż urządzeń do pomiaru ciśnienia i ilości przepływu gazu oraz wody )

Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe

Znajomość języka niemieckiego

Prawo jazdy kat.B i własne auto na wyjazd

Oferujemy:

Bardzo dobre zarobki do 3000 euro miesięcznie

umowa o pracę na niemieckich warunkach

Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

Skadki na ubezpiecznie zdrowotne

Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr telefonu:

+49 5242 578 99 53

+49 5242 578 99 55

 e-mail:       info@team-classic.de