Poszukujemy osoby na stanowisko

Hydraulik - monter instalacji sanitarnych i grzewczych

  • Data publikacji:
  • 01-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Opole
  • Wynagrodzenie:
  • 5000 - 8000 brutto
  • Stanowisko:
  • Hydraulik

Zatrudnimy hydraulika - montera instalacji sanitarnych i grzewczych.

Wymagania:

- Doświadczenie w zawodzie

- Znajomość rysunku technicznego

- Mile widziane prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

- instalacje i podłączenie systemów sanitarnych

- instalacje centralnego ogrzewania

- podłączenie systemów wodociągowych i kanalizacyjnych

Oferujemy:

- umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym,

- atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego,

- pracę jednozmianową.

Więcej informacji pod nr tel. 510 727 140

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń