Die Elbmonteure-service
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Hydraulik / Monter

Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych i grzewczych - OD ZARAZ/ PRACA CIĄGŁA

  • Data publikacji:
  • 17-03-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Hydraulik

SZUKAMY HYDRAULIKOW DO PRACY NA TERENIE NIEMIEC!

Elbmonteure Service GmbH każdego dnia wspiera specjalistyczne firmy w regionie i na terenie całych Niemiec w zakresie montażu w zakresie instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych, chłodniczych / klimatyzacyjnych, instalacji elektrycznych i rurociągów, w skrócie wszystko, co jest związane z technicznym wyposażeniem budynków.

Aby wesprzeć nasz zespół w działaniu szukamy:

Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych i grzewczych

Rodzaj współpracy:
Umowa o pracę

Wymiar pracy: Pełen

Zakres obowiązków

·kładzenie instalacji sanitarnych, grzewczych i gazowych
·praca na dużej budowie, nowe budownictwo mieszkaniowe

Wymagania

Wymagania:

•  Kwalifikacje i doswiadczenie

•  Prawo jazdy(samochod)mile widziane
•  Powaznosci i punktualnosc

• Umiejętność samodzielnego wykonywania pracy

• Mozliwosc natychmiastowego wyjazdu

Oferujemy

Oferujemy:

•  Zatrudnienie na warunkach niemieckich – niemiecki Pracodawca na czas nieokreslony

• Ubezpieczenie (Kranken-, Unfall-, Renten-, Arbeitslosenversicherung)
• Zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
• Składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawce
• Zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

• Elektronarzędzia/ubrania robocze

• Platny urlop

• Wynagrodzenie do  3600 brutto w zaleznosci od kwalifikcji, doswiadczenia oraz znajomosci J.niemieckiego

• Pomoc polskiego Koordynatora

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Agnieszka tel: +49 1714539434 lub +49 0406077342112 zadzwoń lub napisz sms – oddzwonię!
Mail: elbmonteure-service-kosela@hotmail.com