Hamburger Montage Personal
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Hydraulik / Monter

Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych i grzewczych - OD ZARAZ/ PRACA CIĄGŁA

  • Data publikacji:
  • 21-10-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Hydraulik

                                  Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych wentylacyjnych grzewczych – OD ZARAZ/ PRACA

Niemcy

Twoje obowiązki:

• Montaż instalacji i urządzeń sanitarnych i grzewczych,

• Montaż instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacji,

• Budynki mieszkalne, hotele oraz branża przemysłowa.

Wymagania wobec kandydata

  •   Kwalifikacje i doswiadczenie

  •   Gotowość do szybkiego wyjazdu do Niemiec

  •   Minimalne wykształcenie: Zasadnicze zawodowe,

  •   Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.

Oferujemy

•  Zatrudnienie na warunkach niemieckich – niemiecki Pracodawca na czas nieokreslony

• Ubezpieczenie (Kranken-, Unfall-, Renten-, Arbeitslosenversicherung)
• Zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
• Składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawce
• Zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

• Niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież ochronna na koszt pracodawcy.

• Platny urlop

• Pomoc polskiego Koordynatora

Jesteś zainteresowany?

Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Agata tel. + 49 15234620263 zadzwoń lub napisz sms - oddzwonię!

Mail: ciszek@hamburger-montagepersonal.de