Gwarantujemy niemiecką umowę o pracy na pełny etat, zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego koordynatora!

Hydraulik-monter techniki grzewczej z doświadczeniem, praca od zaraz!

  • Data publikacji:
  • 08-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 2500 euro miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Hydraulik

Praca od zaraz!
Lokalizacja: okolice Norymbergi
• Zakres obowiązków:

  • montaż/wymiana instalacji, urządzeń sanitarnych i ogrzewania
  • montaż i demontaż wentylacji i ogrzewania
  • praca na podstawie planów/rysunków technicznych
  • serwisowanie systemów instalacji grzewczej

• Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe i doświadczenie przy instalacji grzewczej
- język niemiecki na poziomie komunikatywnym (mówiony A1-A2)
- OBOWIĄZKOWO samochód na dojazdy do pracy

Oferujemy:

- Niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony
- Stabilne zatrudnienie
- Wynagrodzenie początkowe 3000 euro NETTO : 16,0 e/h brutto + 60 euro netto dieta za przepracowany dzień. Nadgodziny płatne dodatkowo !!!

- Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w pełni wyposażonych, z dostępem do kuchni i Internetu, KOSZT około 600 euro miesięcznie
- Rekrutacje zdalną, umowę o pracę wysyłamy na email przed wyjazdem do Niemiec (wszystkie niejasności/formalności wyjaśniamy przed wyjazdem do Niemiec!)

Zainteresowanych pracą proszę przesłać AKTUALNE CV na ludmilakaczorowska@gmail.com
Jesteśmy niemiecką agencją pracy z siedzibą w Erlangen (20 km od Norymbergi), Bawaria. Zatrudnienie w naszej firmie tylko legalne, na niemieckich warunkach – niemiecka umowa o pracę, na pełny etap, wynagrodzenie podane w ogłoszeniu jest wynagrodzeniem początkowym, zmienia się w zależności od ilości przepracowanych miesięcy. Proces rekrutacji odbywa się zdalnie. Ofertę pracy, umowę o pracę oraz inne niezbędne dokumenty wysyłamy na email. Przez cały czas trwania umowy o pracę zapewniamy opiekę Koordynatora, mówiącego w języku polskim.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń