VIRTUS Personal GmbH
Z nami znajdziesz swoją wymarzoną pracę ! - VIRTUS Personal GmbH - Landshut

Hydraulik- Praca w Niemczech

  • Data publikacji:
  • 25-11-2019
  • Landshut, München, Straubing, Deggendorf, Nürnberg, Augsburg
  • Stanowisko:
  • Hydraulik

Hydraulik

Zakres obowiązków :

wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych; utrzymanie prawidłowego funkcjonowania sieci rur doprowadzających do domów, budynków i zakładów przemysłowych ciepłą i zimną wodę, gaz i odprowadzających ścieki; utrzymanie w budynkach prawidłowego funkcjonowania instalacji ciepłej i zimnej wody, centralnego ogrzewania oraz instalacji gazowych i kanalizacyjnych; naprawa i modernizacja sieci instalacji i urządzeń;

Zapraszamy na Naszą stronę www.virtus-personal.de oraz Facebooka

WYMAGANIA:

Wymagania:

znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym wykształcenie kierunkowe; doświadczenie na podobnym stanowisku; prawo jazdy kat. B i własny samochód

OFERUJEMY:

Oferujemy:

zatrudnienie na postawie umowy o pracę dla dynamicznie rozwijającej się firmy z ugruntowaną pozycją na rynku; atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku   niemieckim wraz ze świadectwami na adres umieszczony poniżej

MILE WIDZIANE:

VIRTUS Personal GmbH poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech osób na stanowisko