EKOPARK S.A.

Hydraulik- praca w Toruniu

  • Data publikacji:
  • 21-05-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Toruń

Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych EKOPARK S.A. poszukuje samodzielnych i pracowitych osób na stanowisko hydraulik/ monter instalacji:
Wymagania:
- podstawowa wiedza hydrauliczna z zakresu instalacji sanitarnych, wod-kan, grzewczych,
- mile widziana umiejętność czytania rysunków projektowych,
- mile widziana umiejętność spawania gazami,                                                                                                               - dyspozycyjność,
- samodzielność,
- zaangażowanie.

Obowiązki:
- praca na budowie przy realizacji instalacji sanitarnych, wod-kan, grzewczych,
- wykonywanie zadań wskazanych przez kierownika robót sanitarnych.

Oferujemy:
- dobre wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
- umowę o pracę,
- długotrwałe i stabilne zatrudnienie,
- ambitną pracę przy realizacji ciekawych obiektów.