HR Quality
PRACA NIEMCY OD ZARAZ

Inwentaryzacje

  • Data publikacji:
  • 18-06-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 10,50 euro brutto/godz
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Agencja pracy HR Quality Sp. z o.o., wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia 12982 to firma o ugruntowanej pozycji rynkowej świadcząca kompleksowe usługi z branży HR. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy PRACOWNIKÓW INWENTARYZACJI

MIEJSCE PRACY- Niemcy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-liczenie towarów podczas inwentaryzacji –sklepy wielkopowierzchniowe

OFERUJEMY:

-polską umowę zlecenia

-gwarancję 110 godzin miesięcznie

-wynagrodzenie 10,50-10,85 € brutto/h

-bezpłatne zakwaterowanie, dojazd do pracy oraz z Polski do Niemiec

OCZEKUJEMY:

-dyspozycyjności od lipca

-gotowości do pracy również w soboty i w porze nocnej

-dokładności, zaangażowania i chęci do pracy

-mile widziane czynne prawo jazdy oraz komunikatywna znajomość języka niemieckiego