Polimex Mostostal S.A. – Spółka z Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, jedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych.

Inżynier ds. budowlanych

  • Data publikacji:
  • 07-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa, Kętrzyn
  • Stanowisko:
  • Inżynier

Twój zakres obowiązków:

  • współpraca z inżynierami działu technicznego realizacji projektu przemysłowego w zakresie branży konstrukcyjno-budowlanej,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej pod kątem zgodności z zapisami umowy,
  • współuczestnictwo w procesach przetargowych poprzez wsparcie w opracowywaniu załączników technicznych do zapytań ofertowych i umów, analizę i ocenę ofert, opracowywanie rekomendacji technicznych,
  • kontakty z biurem projektowym w tym koordynacja uzgodnień, analiza i nadzór nad dokumentacją techniczną, uczestnictwo w ocenie poprawności rozwiązań,
  • współpraca z innymi branżami, jak również z innymi działami zaangażowanymi w realizację projektu w ramach wsparcia technicznego.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne: budownictwo, architektura,
  • minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe przy realizacji inwestycji budowlanych w zakresie projektowania lub/i wykonawstwa (dodatkowym atutem będzie praca na projekcie w formule PC/EPC),
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z zagranicznymi partnerami biznesowymi,
  • znajomość przepisów Prawa Budowlanego,
  • praktyczna znajomość pakietu AutoCad, MS Office,
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w środowisku wielozadaniowym i multidyscyplinarnym,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane uprawnienia budowlane w branży konstrukcyjno-budowlanej (projektowe lub wykonawcze).

To oferujemy:

  • stabilną pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach przy wsparciu doświadczonych inżynierów,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników),
  • biuro w centrum Warszawy przy Al. Jana Pawła II 12.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń