EDS Poland
Do nowopowstającego w Polsce oddziału przedstawicielskiego firmy EDS poszukujemy pracownika na stanowisko inżyniera konstruktora/młodszego konstruktora.

Inżynier konstruktor/młodszy konstruktor

  • Data publikacji:
  • 01-03-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław
  • Stanowisko:
  • Konstruktor

Podstawowe obowiązki na stanowisku pracy:
- konstruowanie maszyn produkcyjnych i urządzeń transportu przemysłowego;
- opracowanie i zarządzanie dokumentacją techniczną w programach CAD/PLM;
- obliczenia wytrzymałościowe projektowanych podzespołów,
- dobór elementów automatyki;
- współpraca z działem zakupów, wytwarzania i logistyki;

Poszukujemy osób które posiadają:
- wykształcenie wyższe w kierunku mechaniki i budowy maszyn, mechatroniki itp.;
- min. rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
- dobrą znajomość programów CAD (np. SolidWorks, Catia, NX/SE);
- podstawowe umiejętności doboru elementów automatyki maszyn i obliczeń wytrzymałościowych;
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i pismie;

Niekonieczne, aczkolwiek mile widziane:
- projektowa znajomość Dyrektywy Maszynowej 2006/42/WE;
- umiejętność wykorzystania druku 3D w prototypowaniu;

Oferujemy:
- rozwój zawodowy, udział w innowacyjnych projektach;
- szkolenia branżowe;
- atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności;
- możliwość wdrażania nowych rozwiązań, realny wpływ na kierunek rozwoju firmy;
- benefity pozapłacowe;

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację przez formularz, dodatkowym atutem będzie portfolio zrealizowanych projektów (proszę przesyłać dokumenty w formacie pdf).