LINK CONSULTING
Nasz Klient, światowy lider w branży automotive, zatrudni pracownika na stanowisko:

INŻYNIER PROCESU WTRYSKU

  • Data publikacji:
  • 11-12-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Czechowice- Dziedzice

Obowiązki:

  • zadządzanie procesami produkcyjnymi w obszarze wtrysku, m.in. standaryzacja i optymalizacja procesu,
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych technologii na obszarze wtrysku,
  • rozwiązywanie bieżących zadań procesowych – QRQC
  • dbanie o zgodność wyrobów z oczekiwaniami Klienta,
  • analiza niezgodności wg metodyki 8D i wdrażanie działań korygujących,
  • współpraca przy wdrożeniu i utrzymywaniu 5S, TPM.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i posługiwania się aplikacją CAD,
  • znajomość podstawowych pojęć procesu (SPC),
  • dobra znajomość programu Microsoft Excel,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • mile widziana znajomość narzędzi LEAN, zagadnień ISO 9001; ISO/TS 16949 IATF16949 oraz PPAP.
  • doświadczenie na ww. stanowisku, w tym znajomość budowy form wtryskowych,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność, systematyczność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • długoterminową, pełną wyzwań pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie
  • rozwój zawodowy w oparciu o standardy produkcji na światowym poziomie
  • przyjazną atmosferę pracy, pakiet socjalny.

Zainteresowane osoby prosimy o  przesyłanie swojego CV z podaniem kodu referencyjnego na adres email:

HG@linkconsulting.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane aplikacje.

 LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01
Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)