Lepsza Praca
Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Inżynier sprzedaży maszyn górniczych

  • Data publikacji:
  • 14-02-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice
  • Stanowisko:
  • Inżynier

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Aktywna sprzedaż maszyn górniczych
Pozyskiwanie nowych klientów
Realizacja polityki handlowej firmy w zakresie sprzedaży maszyn górniczych
Raportowanie wyników pracy

WYMAGANIA:

wykształcenie wyższe techniczne
znajomość branży ,
komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
czynne prawo jazdy kategorii B,
doświadczenie na analogicznym stanowisku,

NASZ KLIENT OFERUJE:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
atrakcyjny system wynagradzania,

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)