Amusys Production sp. z o.o. zaprasza do współpracy specjalistów z branży IT. Jesteśmy firmą należącą do koncernu Novomatic, która będąc jednym z największych producentów i operatorów zaawansowanych technologicznie urządzeń do gier i systemów zarządzania, zatrudnia ponad 21.000 specjalistów w 45 krajach i eksportuje swoje produkty i usługi do ok. 90 krajów na całym świecie.

IT support

  • Data publikacji:
  • 22-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Zabierzów
  • Stanowisko:
  • Informatyk

Nasze wymagania:
• Wsparcie techniczne naszych klientów w zakresie działania naszych aplikacji, przyjmowanie zgłoszeń
• Instalowanie i konfigurowanie naszego oprogramowania dedykowanego na systemy Linux oraz Windows
• Analiza logów serwisów oraz systemów
• Administracja i monitoring działania serwisów
• Pisanie prostych zapytań do baz danych (MySQL) oraz tworzenie kopii zapasowych.
• Raportowanie zaobserwowanych błędów i problemów

Zakres obowiązków:
• Znajomość systemów operacyjnych: Linux i Windows
• Podstawowa znajomości baz danych oraz SQL
• Rozumienie podstawowych zagadnień związanych z konfiguracją sieci LAN/WAN,
• Orientacja w tematyce wirtualizacji,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• Zdolności komunikacyjne
• Dyspozycyjność (wyjazdy zagraniczne)
• Wykazywanie inicjatywy, zaangażowania oraz chęć rozwoju
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży IT (obsługa helpdesku lub tester)

W zamian oferujemy:
• Współpracę w oparciu o umowę o pracę, zlecenie lub B2B
• Pracę w systemie hybrydowym oraz zmianowym,
• Możliwość długotrwałej współpracy,
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
• Pracę w biurze zlokalizowanym na północno-zachodnim obrzeżu Krakowa (w okolicy zjazd z autostrady A4)
• Okresowe wyjazdy zagraniczne
• Możliwość pracy w efektywnym i profesjonalnym zespole
• Przyjazną atmosferę pracy.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń