Atmoterm SA

Java Developer

  • Data publikacji:
  • 30-04-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Opole
  • Stanowisko:
  • Programista

Główne zadania na oferowanym stanowisku:

• bieżąca współpraca z zespołem analityków, testerów i kierowników projektów
• integrowanie różnych systemów informatycznych
• projektowanie i implementacja oprogramowania w JAVA i technologiach powiązanych
• tworzenie, utrzymywanie i rozwijanie systemów informatycznych w procesach biznesowych w ochronie środowiska

Zapraszamy do współpracy osoby:

• posiadające min. 2-letnie doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem języka JAVA oraz JSE i/lub JEE
• posiadające podstawową znajomość HTML/CSS
• ze znajomością baz danych, języka SQL, środowiska MS SQL Server, MySQL, relacyjnych baz danych
• znające język angielski na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej projektu
• znające przynajmniej jedną z technologii: JEE, JPA, Hibernate, Spring Framework, Wicket, REST
• zaangażowane, komunikatywne, odpowiedzialne, zorientowane na rozwijanie wiedzy i umiejętności

Do Twoich dodatkowych atutów zaliczymy:

• programowanie testów jednostkowych
• znajomość Angular, Apache Maven, jQuery, Java Script, Bootstrap
• znajomość architektury mikroserwisów i powiązanych narzędzi (np. Docker)
• znajomość programowania na serwer aplikacji WildFly/Tomcat

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie będącej liderem w zakresie IT i konsultingu w ochronie środowiska
• dodatki pozapłacowe, tj.: karta Multisport, karty podarunkowe, dofinansowanie do wypoczynku, możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym
• możliwość rozwoju przez udział w projektach informatycznych (w tym w projektach międzynarodowych)
• spotkania firmowe i wyjazdy integracyjne
• dogodną lokalizację biura w centrum Opola
• możliwość skorzystania z elastycznych rozwiązań w naszym systemie pracy
• możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia
• wsparcie w pierwszych miesiącach zatrudnienia.

Myślisz o kolejnym kroku w Twojej karierze? Aplikuj wysyłając swoje CV na adres rekrutacja@atmoterm.pl. W tytule wiadomości wpisz: JAVA - Imię i Nazwisko.