FEEL COMFORT

Junior Office Manager z orzeczeniem o niepełnosprawności

  • Data publikacji:
  • 18-03-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław
  • Stanowisko:
  • Asystent

Dla naszego klienta z branży IT poszukujemy Junior Office Managera. Szukasz pracy? Masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i lubisz kontakt z ludźmi? Masz doświadczenie w organizowaniu biura i administrowaniu dokumentami? Zapraszamy do aplikowania.

JAK APLIKOWAĆ?

Wyślij CV na adres: rekrutacja@feelcomfort.pl. W treści maila wpisz nazwę stanowiska.

MIEJSCE PRACY: Wrocław

W SWOJEJ CODZIENNE PRACY BĘDZIESZ:

  • zarządzać biurem i koordynować pracę recepcji
  • odpowiedzialny za zakupy firmowe
  • sprawować nadzór nad dokumentami sprzedażowymi
  • zajmować się obiegiem dokumentów (fakturowanie, archiwizacja faktur kosztowych, dokumentów biurowych)
  • realizować zadania zlecone przez przełożonego.

WYŚLIJ DO NAS SWOJĄ APLIKACJĘ, JEŚLI:

  • masz doświadczenie w pracy biurowej i z prawidłowym obiegiem dokumentów
  • chcesz podjąć pracę we Wrocławiu (praca stacjonarna)
  • wyróżnia Cię: dokładność, skrupulatność, samodzielność, inicjatywa, terminowość
  • szybko się uczysz
  • potrafisz organizować swoją pracę
  • posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności.

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę na 1 etat
  • pracę od poniedziałku do piątku (w przedziale: 7:30 – 17:00)
  • pracę w kameralnym gronie specjalistów z branży IT
  • telefon służbowy
  • laptop.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Mile widziana jest również informacja o posiadanym ON.