Kamieniarz

  • Data publikacji:
  • 09-05-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Riedlingen, Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 18e brutto/h
  • Stanowisko:
  • Kamieniarz

Kamieniarz

Miejsce pracy – Riedlingen (100 km od Stuttgartu)

Dla naszego niemieckiego klienta, przedstawiciela branży kamieniarskiej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kamieniarz

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę bezpośrednio z pracodawcą
  • Chęć długotrwałej współpracy ze strony pracodawcy
  • Zakwaterowanie płatne 350 euro w pełni wyposażone
  • Stawkę godzinową: 18€ brutto/h (przez pierwsze 3 miesiące)
  • Pracę od poniedziałku do piątku – minimum 40 godzin w tygodniu
  • Pracę w godzinach 7:15-17:00 - w zależności gdzie jest plac budowy
  • Samochód służbowy
  • Transport autem służbowym lub zorganizowany z zakwaterowania do miejsca pracy i miejsca pracy na zakwaterowanie,
  • Ubranie robocze i buty zapewnione (buty, kurtka, t-shirt, spodnie, bluza)
  • W przypadku większego zapotrzebowania możliwość pracy w sobotę
  • Prace przy nagrobkach
  • Wynagrodzenie wypłacane do 15-go dnia miesiąca za przepracowany miesiąc
  • Świadczenia obowiązujące w Niemczech

ZADANIA:

  • Rzeźbienie pisma na nagrobkach
  • Kołkowanie, wiercenie i klejenie liter z brązu oraz aluminium
  • Rzeźbienie ozdób: róże, krzyże
  • Polerowanie, naprawa kamieni
  • Montaż obramowania grobu na cmentarzu
  • Montaż gzymsów

WYMAGANIA:

  • Chęć, zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Podstawowa znajomość angielskiego lub niemieckiego
  • Punktualność
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako kamieniarz
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sprawność fizyczna
  • Chęć nawiązania stałej współpracy

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń