Nordvarg
Dla naszego klienta poszukujemy pracownika do obróbki oraz montażu elementów z kamienia

Kamieniarz, obróbka kamienia okolice Asker, Norwegia

  • Data publikacji:
  • 19-03-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Asker, Norwegia
  • Stanowisko:
  • Kamieniarz

Praca na stanowisku:
Kamieniarz, obróbka kamienia

Miejsce pracy:
okolice Asker, Norwegia

Opis stanowiska:
Produkcja i montaż elementów wykończeniowych wykonanych z kamienia dla klientów prywatnych (cięcie, obróbka i szlifowanie kamienia maszynowe oraz ręczne).

Wymagania:
● Doświadczenie w maszynowej i manualnej obróbce kamienia (cięcie oraz polerowanie)
● Sprawność fizyczna,
● Znajomość języka angielskiego, lub norweskiego
● Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,
● Chęć do zmiany miejsca zamieszkania,
● Wiek do 35 roku życia. Mile widziane doświadczenie w montażu kamiennych elementów wykończenia kuchni i łazienek

Oferujemy:
● Pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
● Praca od poniedziałku do piątku,
● Umowa o pracę bezpośrednio z Norweskim pracodawcą,
● Świadczenia socjalne, składki emerytalne, ubezpieczenie,
● Pomoc w sprawach administracyjno-urzędowych

Jeżeli jesteś zainteresowany i gotowy do podjęcia współpracy, zachęcamy do przesłania aplikacji oraz CV na adres:

Email: aplikacja@nordvarg.eu
M: +48 662 444 417