Wyspecjalizowana firma kamieniarsko- konserwatorska zajmująca się kompleksową renowacją zabytków oraz kamieniarską obsługą nowych inwestycji budowlanych zatrudni pracownika na stanowisko:

Kamieniarz/Murarz- polska umowa

  • Data publikacji:
  • 13-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • do uzgodnienia
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Pracownik ogólnobudowlany

Wynagrodzenie: Od 10 euro/netto – w zależności od umiejętności

Miejsce pracy: praca na terenie Niemiec

Zadania:

  • Prace ogólnobudowlane takie jak: montaż elementów, wykuwanie cegieł, murowanie z cegły lub kamienia naturalnego, fugowanie,
  • Mile widziana umiejętność dorabiania elementów z kamienia naturalnego.

Wymagania:

  • Doświadczenie ww. pracach,
  • Gotowość do pracy z dala od domu,
  • Podleganie polskiemu systemowi ubezpieczeń przez 30 dni przed podpisaniem umowy.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę,
  • Bezpłatne zakwaterowanie wraz z dojazdem do miejsca pracy,
  • Premie uznaniowe,
  • Prace na terenie całych Niemiec,
  • Średnia liczba godzin w miesiącu: 180.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „OGÓLNOBUDOWLANE NIEMCY” – oddzwonię!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń