F.H.U. WITKOWSKI ALEKSANDRA ZYNEK
ZATRUDNIĘ NA STANOWISKO KASJER SPRZEDAWCA

KASJER SPRZEDAWCA

  • Data publikacji:
  • 04-03-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Ciągowice
  • Stanowisko:
  • Kasjer / Kasjerka

KASJER / SPRZEDAWCA

Zatrudnię na umowę o pracę na czas nieokreślony. Stanowisko Kasjer / Sprzedawca

Wymagania:

  • dyspozycyjność (praca w systemie 2-zmianowym

  • rzetelność i uczciwość

  • mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich uzupełnienia)

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Totolotka

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta

  • obsługa kasy fiskalnej

  • dokładanie towaru

  • przyjmowanie i sporządzanie zamówień

  • dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy

  • praca w systemie 2 zmianowym

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pensja zawsze na czas

  • umowa o pracę na czas nieokreślony

  • wyrozumiałość i elastyczność ze strony pracodawcy

  • wewnętrzne szkolenia