Wpolszczi Sp.z o.o.
Szukamy pracowników do firmy ,,Społem,,

Kasjer Sprzedawca

  • Data publikacji:
  • 01-06-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław
  • Wynagrodzenie:
  • od 20 zł brutto
  • Stanowisko:
  • Kasjer / Kasjerka

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko

Sprzedawca- Kasjer

Kontakt: 665331991 lub 575232921

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • dbanie o estetyczny wygląd sklepu i właściwy sposób ekspozycji towarów
  • dbanie o świeżość i jakość naszych produktów
  • obsługa kasy fiskalnej
  • prace porządkowe

Wymagania:

  • uczciwość
  • chęć do pracy
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • zaangażowanie
  • elastyczność i dyspozycyjność
  • aktualna książeczka do celów sanit-epid lub gotowość jej wyrobienia

Oferujemy:

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych, możliwość ubezpieczenia grupowego dla pracowników i członków ich rodzin, podarunki świąteczne, wczasy pod gruszą
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w szkoleniach