Zatrudnię osobę do pracy.

kasjer-sprzedawca

  • Data publikacji:
  • 25-01-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Mierzęcice
  • Wynagrodzenie:
  • 3490 brutto
  • Stanowisko:
  • Sprzedawca

Zatrudnię sprzedawcę do sklepu Żabka w Mierzęcicach.

Zakres obowiązków:

  • obsługa kasy fiskalnej i lotto

  • obsługa klientka zgodnie ze standardami sieci Żabka

  • dbałość o prawidłowe zatowarowanie półek sklepowych

  • monitorowanie terminów przydatności towaru

  • pomoc w przyjmowaniu dostaw

  • utrzymywanie czystości sklepu

Wymagana książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

Oferuję:

  • stabilne zatrudnienie

  • umowa o prace

W zamian oczekujemy uczciwości i rzetelności.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń