FOLGA

Kasjer Sprzedawca Poznań

  • Data publikacji:
  • 19-09-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
  • Stanowisko:
  • Sprzedawca

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Sprzedawca / kasjer
Największa sieć drogerii w Polsce

Miejsce wykonywania pracy:
Poznań i okolice (szczegóły: (+48) 500 017 340)

Stawka: 14 zł netto/h

Obowiązki:

• Wyłożenie towaru na półki, obsługa klientów, praca z kasą fiskalną; dostarczenie informacji klientom o produktach, cenie, ich znalezienie.

Wymagania:

• Gotowość do podjęcia pracy,
• Zaangażowanie, motywacja i sumienność,
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
• Aktualne badania sanepidowskie.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i dodatkowe premie,
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Praca w systemie 2 zmianowym,
• Stabilne zatrudnienie,
• Wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów
• Pełną pomoc przy wprowadzeniu do pracy,
• Stałą opiekę koordynatora,
• Szacunek, bezpieczeństwo, rozwój.