Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o.
W chwili obecnej, dla naszych stałych klientów we Francji, rekrutujemy pracowników na stanowiska: Kelner/ka

Kelner/ka Francja

Opis stanowiska:

Przygotowanie sali do obsługi kelnerskiej

Udzielanie informacji na temat składu potraw i sposobów ich przyrządzania

Przyjmowanie zamówień

Serwowanie zamówionych potraw gościom

Dbanie o prządek w sali konsumenckiej

Wymagane:

Doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera, doświadczenie w serwisie

Znajomość j. francuskiego oraz angielskiego

Umiejętność pracy w zespole

Dyspozycyjność na minimum 3 miesiące - stała współpraca

Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu na minimum 30 dni przed wyjazdem

Pracodawca zapewnia:

Legalne zatrudnienie na terenie Francji - zatrudnienie przez agencję pracy w Polsce i oddelegowanie do pracodawcy francuskiego (polska umowa o pracę)

Ubezpieczenie (+druk A1), składki ZUS opłacone od średniej krajowej

Atrakcyjne wynagrodzenie

Pracę w wymiarze 35 h tygodniowo (możliwe nadgodziny płatne dodatkowo)

Zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia

Bezpłatne zakwaterowanie

Możliwość rozwoju i zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych

Zwrot kosztów dojazdu i powrotu do Francji na koszt pracodawcy (refundacja do wysokości biletu autobusowego)

Praca od zaraz, możliwość współpracy długoterminowej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem z dopiskiem "Kelner/ka Francja" na adres: rekrutacja@sidrom.net