Weronika Werker
Werker Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie branży HR. Jesteśmy pośrednikami w zatrudnieniu pracowników na rynku międzynarodowym, m.in. w Niemczech, Anglii i Irlandii.

Kelner/ka Hotel *** ok. Magdeburga 1700 € netto + napiwki

KELNERÓW/KELNEREK

Miejsce pracy:  Niemcy / okolice Goslaru

Nr Ref.: WW/KL/2019

Obowiązki:

  • udzielanie informacji i doradzanie gościom restauracji przy wyborze dań z karty
  • przyjmowanie zamówień i serwowanie dań
  • przyjmowanie zapłaty i wydawanie reszty
  • dbanie o czystość, nakrywanie i dekoracja stołów

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • DOBRA znajomość języka niemieckiego pozwalająca na pracę na danym stanowisku
  • wykształcenie hotelarskie – mile widziane

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • pracę w 3-gwiazdkowym hotelu z możliwością zakwaterowania i wyżywienia (odpłatne)
  • pracę w wymiarze 42 godzin/tydzień na 2 zmiany: od 14:00 do 21:00 i od 16:00 do 23:00
  • stałe zatrudnienie
  • atrakcyjne zarobki:  15 €/h / ok 1700 € netto + napiwki
  • zdalną opiekę polskiego konsultanta na czas zatrudnienia

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 784 462 419 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: ww@werker.pl wpisując w tytule

WW/KL/2019.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy na stronie: www.werker.pl